| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | sport, hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | káva, víno |
| Majetek: | byt, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 38 do 46 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 55 do 70 kg |