| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, sběratelství, filmy a kino, jídlo |
| Majetek: | byt |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 178 cm |
| Váha: | do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované