| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 158 cm |
| Váha: | 58 kg |
| Koníčky: | cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, ruční práce, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, westerny, historické |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton |
| Barva: | bílá, oranžová, červená |
| Květiny: | růže, luční květiny, slunečnice, konvalinky, sněženky |
| Nápoj: | čaj, pivo, míchané nápoje |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 56 do 63 let |
| Výška: | od 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované