| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření |
| Filmy: | komedie, pohádky, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, plavání, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 40 do 64 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | do 75 kg |
Pouze pro registrované