| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, metal |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 63 let |
| Výška: | od 155 do 165 cm |
| Váha: | do 65 kg |