| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, kutilství, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | komedie, psychologické, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, jazz |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 58 let |
| Výška: | od 160 do 178 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |