| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, tanec |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, country |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 51 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 90 kg |