| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, kutilství |
| Filmy: | dokumentární, westerny |
| Hudba: | vážná, country |
| Sporty: | fotbal, basketbal |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | káva, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 62 let |
| Výška: | do 180 cm |