| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, kutilství, hudba, příroda a procházky, filmy a kino, ruční práce, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Kuchyně: | česká, asijská |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo, víno, víno, tvrdý alkohol, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 68 do 72 let |
| Výška: | od 150 do 167 cm |
| Váha: | do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované