| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, kutilství, počítače |
| Filmy: | psychologické, dokumentární |
| Sporty: | ostatní míčové sporty |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 45 do 79 let |
| Váha: | do 100 kg |