| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, hudba, příroda a procházky, zahrádkaření |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, volejbal, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba |
| Kuchyně: | česká, asijská |
| Barva: | modrá, černá, hnědá |
| Nápoj: | káva, pivo, víno, tvrdý alkohol |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 44 do 54 let |
| Výška: | od 155 do 170 cm |
| Váha: | do 70 kg |