| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Koníčky: | sport, kutilství, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, jídlo |
| Filmy: | akční, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, pop, country |
| Sporty: | fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 51 do 57 let |
| Výška: | od 152 do 170 cm |
| Váha: | do 63 kg |