| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 103 kg |
| Koníčky: | zahrádkaření, ruční práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 80 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 100 kg |
Pouze pro registrované