| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop |
| Sporty: | fotbal, hokej, sportovní střelba |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | žlutá, červená, modrá |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo, víno, víno |
| Zlozvyky: | práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 155 do 185 cm |
| Váha: | do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované