| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, historické, dobrodružné |
| Hudba: | rock, elektronická hudba, jazz |
| Sporty: | fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, basketbal, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, mexická |
| Barva: | bílá, modrá, černá |
| Květiny: | růže, luční květiny, konvalinky, sněženky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, cestování |
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 45 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované