| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 92 kg |
| Koníčky: | počítače, kutilství, hudba, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino |
| Hudba: | vážná, country |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 55 do 70 let |
| Váha: | do 120 kg |