| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, country |
| Sporty: | hokej, tenis, stolní tenis, badminton |
| Kuchyně: | česká, asijská |
| Barva: | bílá, modrá |
| Květiny: | růže, luční květiny, sněženky |
| Nápoj: | káva, pivo, víno, víno, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | do 68 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované