| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino, tanec, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, pop, country |
| Sporty: | plavání |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství, cestování |
| Věk: | od 55 do 72 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 80 do 120 kg |