| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | sport, hudba, cestování, filmy a kino, jídlo |
| Hudba: | rock, country, soul |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 60 let |
| Výška: | od 155 do 175 cm |
| Váha: | do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované