| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, cestování, příroda a procházky |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, basketbal, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované