| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | počítače, hudba |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 64 let |
| Výška: | od 140 do 170 cm |
| Váha: | do 75 kg |