| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kutilství, příroda a procházky, fotografování |
| Filmy: | komedie, dokumentární, pohádky, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, volejbal, cyklistika |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, cola a limonády |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 43 do 47 let |
| Výška: | do 177 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované