| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | počítače, hudba, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino |
| Filmy: | akční, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | fotbal |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, žlutá, červená, zelená |
| Květiny: | lilie, luční květiny, karafiáty, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, míchané nápoje |
| Majetek: | byt, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 40 do 65 let |
| Výška: | od 150 cm |
| Váha: | do 110 kg |
Pouze pro registrované