| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | počítače, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, sběratelství, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, dokumentární, horory |
| Hudba: | rock |
| Barva: | bílá, žlutá, červená, modrá, černá |
| Květiny: | tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo, víno |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 23 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované