| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, tanec, jídlo |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská, americká |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, cola a limonády, víno, tvrdý alkohol, míchané nápoje |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 47 let |
| Výška: | od 180 do 187 cm |