| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | sport, hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino |
| Filmy: | komedie, dokumentární, westerny |
| Hudba: | lidová hudba, rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 55 let |
| Výška: | do 190 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované