| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | sport, příroda a procházky, zahrádkaření |
| Filmy: | akční, dokumentární |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 47 do 64 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | do 80 kg |