| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, fotografování, sběratelství |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, vodácký sport |
| Majetek: | dům, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, cestování |
| Věk: | od 18 do 75 let |
| Výška: | od 145 do 190 cm |
| Váha: | od 45 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované