| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, westerny, historické |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty, volejbal, basketbal, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 58 let |
| Výška: | do 180 cm |