| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, historické, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, metal |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, volejbal, basketbal |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, středomořská |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 45 do 59 let |
| Výška: | od 155 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované