| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, kultura, filmy a kino |
| Filmy: | dokumentární, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness |
| Květiny: | růže, orchideje, konvalinky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 55 do 66 let |
| Výška: | od 155 do 166 cm |