| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | sport, cestování, příroda a procházky, tanec, jídlo |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 58 do 70 let |
| Výška: | od 153 do 166 cm |
| Váha: | od 47 do 67 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované