| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | knihy, hudba, cestování, příroda a procházky, jídlo |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 155 do 170 cm |