| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, kutilství, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | pop, country |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, cyklistika |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | žlutá, zelená |
| Nápoj: | cola a limonády |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | dům, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 39 do 51 let |
| Váha: | do 69 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované