| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, ruční práce, fotografování |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, středomořská |
| Nápoj: | čaj |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 65 do 77 let |
| Výška: | od 170 do 190 cm |
| Váha: | od 70 do 90 kg |