| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | počítače, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, jídlo |
| Filmy: | komedie, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 40 do 65 let |
| Výška: | od 150 do 173 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované