| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 181 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, příroda a procházky, ruční práce, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, plavání, lyžování a zimní sporty, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 55 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 80 kg |