| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | sport, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, pohádky, historické |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | do 170 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované