| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country, metal |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton, americký fotbal, ragby, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 75 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 85 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované