| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | hudba, příroda a procházky, filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, historické |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | plavání |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | káva, pivo, víno |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | do 70 kg |
Pouze pro registrované