| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | sport, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, tanec, jídlo |
| Filmy: | akční, dokumentární, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country, soul |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty, basketbal, cyklistika |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 62 let |
| Výška: | od 155 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 80 kg |