| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | kutilství |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty, volejbal, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 54 do 65 let |
| Váha: | do 65 kg |