| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 80 let |
| Výška: | od 145 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 120 kg |
Pouze pro registrované