| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | detektivní, psychologické, dokumentární, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, pop |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 61 let |
| Výška: | od 140 do 167 cm |
| Váha: | od 40 do 70 kg |