| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Koníčky: | počítače, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 60 do 75 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 70 kg |