| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Koníčky: | sport, kultura, hudba, cestování, jídlo |
| Filmy: | dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 65 let |
| Výška: | od 165 do 180 cm |
| Váha: | do 70 kg |