| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | hudba, příroda a procházky, sběratelství, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Majetek: | byt |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 56 do 63 let |
| Výška: | od 165 do 170 cm |
| Váha: | do 70 kg |