| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, počítače |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, country, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty |
| Nápoj: | víno, pivo |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 49 do 55 let |
| Výška: | do 169 cm |
| Váha: | do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované