| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | sport, hudba, příroda a procházky |
| Filmy: | detektivní, pohádky, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, zelená |
| Květiny: | orchideje, luční květiny |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo, víno |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Majetek: | dům, auto, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | do 175 cm |