| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 105 kg |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 20 do 65 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 110 kg |